İade ve Değişim Politikası

  •  

İade işlemi yapılmakta mıdır?

www.eceninbutigi.com'dan satın almış olduğunuz ürün kullanılmadığı ve hasar görmediği takdirde, teslim alındığı günden itibaren 15 iş günü içerisinde iade edilebilir.

Değişim / İade işlemini nasıl yapabilirim?

1.Tarafınıza Mng Kargo tarafından gelen ürününün paketinin üzerinde faturamız bulunmaktadır. Faturanın arka kısmına değişim yapmak istediğiniz ürün ismini ve numarasını belirtmeniz gerekir.

2. Kapıda nakit ödemeli olarak yaptığınız alışverişlerde İade işlemi yapmak istiyorsanız faturanın arkasına İban numaranız ile birlikte talebinizi belirtmeniz gerekir.

3.Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde ücret kredi kartınıza iade olacağı için yalnızca ürünü iade etmek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

4. Paketi alıcı firma kodumuz 263510680 belirterek MNG kargoya peşin ödemeli olarak 14 gün içinde teslim edin.

İade ve Değişim işlemlerinde kargo ücreti ödüyor muyum?

1.İade işleminde size verdiğimiz kodla birlikte 7,90 ücret ödeyerek bize ürünü gönderebilirsiniz.

2.Değişim işleminde, ürünü gönderirken kargo ücreti tarafınıza aittir, işleminiz yapıldıktan sonra size paketi tekrar gönderirken kargo ücreti bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.

3.Kargoya belirtmeniz gereken kod: 263510680

İade ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Kartınıza yansıma süresi bankalara göre değişkenlik göstermekte olup, 7-10 iş günüdür. İade işleminiz tamamlandığında tarafınıza sistemde kayıtlı olan mail adresiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Sitenizden aldığım ürünü mağazanızdan iade ve değişim işlemi yapabilir miyim?

1.Sitemizden alınan ürünlerin iade işlemi yalnızca online merkez üzerinden gerçekleşir. 2.Mağazalarımızdan sadece değişim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz, iade işlemi yapılmamaktadır.